Dräger X-plore 3500 Half-Face Respirator Mask + 2x Multi-Gas Cartridge (OV/AG/HF/FM/CD/AM/MA/HS), NIOSH-Certified, Reusable Professional Respiratory Protection Kit
| Country | USA |
| Brand | Bavilk |
| Manufacturer | Bavilk |
| Binding | Sports |
| ItemPartNumber | MD-90A |
| Model | MD-90A |
| Warranty | Our team fully stand behind all girls and boys bicycle helmet |
| Color | Matte Red |
| Size | 50-57 cm / 19.7"-22.4" |
| ReleaseDate | 0000-00-00 |