Kingston Digital 5-in-1 Mobile Companion, Expanded Storage, 4640 mAh Battery Charger, and more for iOS and Android devices (MLWG2)
| Country | USA |
| Brand | Kingston |
| Manufacturer | Kingston Digital |
| Binding | Personal Computers |
| ItemPartNumber | SDX10V/128GB |
| Model | SDX10V/128GB |
| Warranty | Lifetime Warranty, Quality Guaranteed ADATA is committed to quality and your peace of mind. Therefore, every ADATA SDHC card is manufactured under stringent guidelines to ensure the highest in quality and backed by a lifetime limited warranty. |
| Color | BLUE |
| Size | 128GB |
| UnitCount | 1 |
| UPCs | 021111541862 |
| EANs | 0012300171953 |
| ReleaseDate | 0000-00-00 |