212 Main Andy 18 inch Stack Chair, Black - Pack of 4
| Country | USA |
| Brand | Kingston |
| Manufacturer | Kingston Digital, Inc. |
| Binding | Personal Computers |
| ItemPartNumber | IKLP50/32GB |
| Model | IKLP50/32GB |
| Warranty | 5 years |
| Color | Silver |
| ReleaseDate | 2022-07-04 |
| Size | 32GB |
| UnitCount | 1 |
| UPCs | 740617329339 |
| EANs | 0740617329339 |