Complete 140PCS Piercing Kit with 14G 16G Stainless Steel and Acrylic Jewelry for All Body Piercings Including Eyebrow, Nose, Lip, Tongue, Ear, Tragus, and Belly Button - Includes Piercing Tools
| Country | USA |
| Brand | Kingston |
| Manufacturer | Kingston Digital, Inc. |
| Binding | Personal Computers |
| ItemPartNumber | IKVP50/512GB |
| Model | IKVP50/512GB |
| Warranty | Limited 5 year |
| Color | blue |
| ReleaseDate | 2023-10-02 |
| Size | 512GB |
| UnitCount | 1 |
| UPCs | 740617338836 |
| EANs | 0740617338836 |