MidWest Homes for Pets QuietTime Dog Bed – White Fleece Bolster, Ultra-Soft and Machine Washable, Fits 48-Inch Crates and Carriers, for Extra-Large Breed Dogs
| Country | USA |
| Brand | Kintrot |
| Manufacturer | Kintrot |
| Binding | Kitchen |
| ItemPartNumber | KT816W |
| Model | KT816W |
| Color | Brown |
| Size | KT816W |
| UnitCount | 1 |
| UPCs | 607885940669 |
| EANs | 0607885940669 |
| ReleaseDate | 0000-00-00 |