Product ID: B013QL80JC Condition: New
Payflex: Pay in 4 interest-free payments of R829.50. Read the FAQ
Available in other options.
Variations
R 3,318
includes Duties & VAT
Delivery: 10-20 working days
Ships from USA warehouse.
Secure Transaction
VISA Mastercard payflex ozow
Product Description
  • Save 60% Instantly,cut down your electricity bill by up to 60% by replacing 48W with 20W
  • Length: 1161 mm/ 45.75 Inches from pin to pin,the pin are rotated,so you can adjust it to lit up any space.
Directly replace 60 watt 48" T12 Recessed Double Contact (R17d) Base 4,100K Cool White High Output Rapid Start Fluorescent GE Light Bulb