The Easy Dysphagia Diet Cookbook for Seniors: Safe and Nourishing Meals for Swallowing Difficulties
| Country | USA |
| Brand | LHXLSH |
| Manufacturer | Huus MMB |
| ItemPartNumber | QT544W |
| Model | QT544W |
| Color | White |
| Size | 115cm/45" |
| UnitCount | 1 |
| EANs | 7554986086815 |
| ReleaseDate | 0000-00-00 |