OPPO A9 (2020) CPH1941 Dual-SIM 128GB ROM + 4GB RAM (GSM Only | No CDMA) Factory Unlocked 4G/LTE Smartphone (Dark Green Gradient) - International Version
| Country | USA |
| Brand | LINKMICRO |
| Manufacturer | LINKMICRO |
| Binding | Electronics |
| ItemPartNumber | LM109A |
| Model | LM109A |
| Warranty | 1 Year |
| Color | black |
| Size | 10.1" |
| UnitCount | 1 |
| UPCs | 616361269545 |
| EANs | 0616361269545 |
| ReleaseDate | 0000-00-00 |