EASYSOUL Modern Glass Coffee Table, 32.68" D x 22.44" W x 15.75" H, Abstract Round Tea Tables for Living Room Home Office Industrial Cocktail Tables (Walnut-Clear Glass, 32.68")
| Country | USA |
| Brand | LIOOBO |
| Manufacturer | LIOOBO |
| Binding | Misc. |
| ItemPartNumber | 27EP22KW104W |
| Model | 27EP22KW104W |
| Color | Yellow |
| Size | 15.5x3cm |
| ReleaseDate | 0000-00-00 |