SCITOO Engine Cooling Radiator Compatible with Ford 2018-2019 for Expedition 3.5L, 2015-2018 for F-150 2.7L, 2018 for F-150 3.3L, 2015-2018 for F-150 3.5L Replace#BC3Z-8005-E
| Country | USA |
| Brand | LLPT |
| Manufacturer | LLP International Group |
| Binding | Unknown Binding |
| ItemPartNumber | LLP17120322A |
| Model | LLP17120322A |
| Color | Yellow |
| Size | 35mm |
| UnitCount | 1 |
| UPCs | 738595998753 |
| EANs | 0738595998753 |
| ReleaseDate | 0000-00-00 |