Funko Pop! Plush: Five Nights at Freddy's, Tie Dye- Foxy
| Country | USA |
| Brand | LNYZQUS |
| Manufacturer | LNYZQUS |
| Binding | Kitchen |
| PartNumber | Square-10oz |
| Model | Square-10oz |
| Color | Pink |
| Height | 1.63 |
| Length | 4.4 |
| Weight | 0.6249994896569 |
| Width | 4.4 |
| Size | 10 oz |
| NumberOfItems | 40 |
| ReleaseDate | 0000-00-00 |