KOORUI 24 Inch Gaming Monitor 144Hz Full HD 1920 x 1080p IPS Ultra-Slim Display with HDMI VGA, Adaptive Sync, 99% SRGB, VESA 100x100mm, Eye Care, Tilt, HDMI 2.0, Black, E2411K
| Country | USA |
| Brand | LVNOON |
| Manufacturer | Zhongshan LVNOON electronics co.,ltd |
| Binding | Electronics |
| ItemPartNumber | LB2A |
| Model | LB2A |
| Warranty | 1 Year warranty |
| Color | 7-24S |
| Size | 150A |
| UnitCount | 9 |
| UPCs | 762206889741 |
| EANs | 0762206889741 |
| ReleaseDate | 0000-00-00 |