Magister Hydraulic Gear Pump 9 Tooth Spline Shaft 0.69 CID, 5.97 GPM, CW Rotation, Cast Iron Hydraulic Gear Pump, 3600 PSI, SAE A – 2 Bolts Mounting Flange and 3500 Max RPM
| Country | USA |
| Brand | LYDTICK |
| Manufacturer | LYDTICK |
| Binding | Sports |
| ItemPartNumber | CK43A |
| Color | 12" Rainbow |
| Size | 12" |
| UnitCount | 30 |
| ReleaseDate | 0000-00-00 |