Exell Battery 412A 22.5V Alkaline Battery Fits Replaces Galvanometer, Military Multimeter AN/URM-105, Simpson 269AF, Ray-0-Vac 516, 15F20, 215, 412, 412A, A412, B122, BA 261/U, BLR-122, BLR122, M122
| Country | USA |
| Brand | LEAVES AND TREES Y |
| Manufacturer | Leaves and Trees |
| Binding | Kitchen |
| ItemPartNumber | NXSM-L |
| Model | 93oz(2750ml) |
| Color | 93oz(2750ml) |
| Size | 2750 ml |
| UPCs | 745679697792 |
| EANs | 0734077853145 |
| ReleaseDate | 0000-00-00 |