Birchwood Casey RUG4 Rig Universal Grease 3 Ounce Jar
| Country | USA |
| Brand | Generic |
| Manufacturer | Barbunos Coniglio |
| Binding | Health and Beauty |
| ItemPartNumber | Large Mop Head 60cm Blue 1Ps-BC-FBA |
| Model | Large Mop Head 60cm Blue 1Ps-BC-FBA |
| Color | Blue |
| Size | 24" |
| ReleaseDate | 0000-00-00 |