Tissue Paper Pom Poms - 5 pcs Ohuhu Paper Flowers, Decorations Crafts Pompoms Great for Baby Shower & Wedding Bridal Birthday Fiesta Holiday Event Pink Party Decorations
| Country | USA |
| Brand | Lavido |
| Manufacturer | Lavido |
| Binding | Health and Beauty |
| ItemPartNumber | Invig Evening Prim Sd Frank Rosehip 30ml |
| Model | Invig Evening Prim Sd Frank Rosehip 30ml |
| ReleaseDate | 2022-01-26 |
| Size | 30 ml |
| EANs | 7290014950764 |