Wind Turbine Generator Kit 3000W 4000W 5000W with Controller, Wind Generator for Home Use, Vertical Wind Turbine Windmill Power Generator,4000w,24V
| Country | USA |
| Brand | CooLeathor |
| Manufacturer | POROMO |
| Binding | Office Product |
| ItemPartNumber | lc-2lb |
| Model | lc-2lb |
| Warranty | 100% Real Leather |
| Color | Dark Brown |
| Size | 2 lbs |
| UnitCount | 1 |
| ReleaseDate | 0000-00-00 |