MPF Products Replacement VMC-MD3 VMCMD3 USB Data & Charger Cable Cord Compatible with Select Sony Cyber-Shot/Cybershot Digital Cameras (Compatible Models Listed in The Description Below)
| Country | USA |
| Brand | Leddictive |
| Manufacturer | Leddictive |
| Binding | Kitchen |
| ItemPartNumber | 100W |
| Model | 100W |
| Warranty | 2. |
| Color | 2 Pack-100W |
| Size | 100W |
| UnitCount | 2 |
| ReleaseDate | 0000-00-00 |