OTTOCAST Mini Pico Wireless CarPlay & Android Auto Adapter – WiFi 6 + Bluetooth 5.4, Plug & Play, Fast Auto-Reconnect, Ultra-Compact Design, Works with Factory Wired CarPlay Cars
| Country | USA |
| Brand | Lee Engineering |
| Manufacturer | Lee Engineering |
| Binding | Misc. |
| ItemPartNumber | L12R-60A |
| Model | L12R-60A |
| ReleaseDate | 2017-08-18 |
| Size | 60" |
| UnitCount | 1 |