Withings Steel HR - Hybrid Smartwatch - Activity Tracker with Connected GPS, Heart Rate Monitor, Sleep Monitor, Smart Notifications, Water Resistant up to 25-day battery life
| Country | USA |
| Brand | leizhan |
| Manufacturer | WINSTONE |
| Binding | Personal Computers |
| ItemPartNumber | newanimals5-8GB |
| Model | newanimals5-8GB |
| Color | 5xNew Animals |
| Size | 8GB |
| ReleaseDate | 0000-00-00 |