ROFLYER Purse Hook Set of 3 - Foldable Handbag Hanger Folding Table Hanger (White)
| Country | USA |
| Brand | Litime |
| Manufacturer | LiTime |
| ItemPartNumber | 48V 100Ah Com Kit |
| Model | 48V 100Ah Com Kit |
| Warranty | 5 Years Warranty |
| Size | 48V 100Ah Comflex Battery Kit |
| UnitCount | 1 |
| ReleaseDate | 0000-00-00 |