Hygloss Half Blank Books for Kids to Write Stories and Illustrate – Bulk 6 Pack – 5.5" x 8.5" A5 – Small Primary Journal for Grades K-2, Preschool/Kindergarten Notebook with Picture Space – 24 Pages
| Country | USA |
| Brand | Lian Li |
| Manufacturer | Lian Li |
| Binding | Misc. |
| ItemPartNumber | UF-RS-TL120-LCD-WLS-3W |
| Model | UF-RS-TL120-LCD-WLS-3W |
| Color | White |
| Size | 120 mm - Triple Fans |
| UnitCount | 3 |
| EANs | 4718466017383 |
| ReleaseDate | 0000-00-00 |