Frigidaire FRIGCOMBO3 WF3CB Water PAULTRA Air Filter Combo Pack, 2 Piece Set (Compatible with Select Models Only)
| Country | USA |
| Brand | Lian Li |
| Manufacturer | LIAN LI |
| Binding | Misc. |
| ItemPartNumber | 12RCL1W3W |
| Model | 12RCL1W3W |
| Warranty | 3 Year |
| Color | White |
| Size | 3 x 120mm, White |
| UnitCount | 1 |
| UPCs | 840353049369 |
| EANs | 0840353049369 |
| ReleaseDate | 0000-00-00 |