Barbie Dreamtopia Chelsea and Otto Dolls with Puppy, Pinwheel and Star Wand
| Country | USA |
| Brand | Lian Li |
| Manufacturer | Lian-Li |
| Binding | Unknown Binding |
| ItemPartNumber | 12RSL1W3W |
| Model | 12RSL1W3W |
| Color | White |
| Size | 3 x 120mm, White |
| UnitCount | 3 |
| UPCs | 840353047501 |
| EANs | 0840353047501 |
| ReleaseDate | 0000-00-00 |