HPE ProLiant DL360 G10 1U Rack Server - 1 x Xeon Gold 5218-32 GB RAM HDD SSD - Serial ATA/600, 12Gb/s SAS Controller - 2 Processor Support - 16 MB Graphic Card - Gigabit Ethernet - 8 x SFF Bay(s) -
| Country | USA |
| Brand | FY |
| Manufacturer | FY Industrial |
| Binding | Tools & Home Improvement |
| ItemPartNumber | FY1"-8 X 2-1/2" |
| Model | FY1"-8 X 2-1/2" |
| Color | Self Colored |
| Size | 1"-8 X 2-1/2" |
| UnitCount | 1 |
| UPCs | 196852925636 |
| EANs | 0196852925636 |
| ReleaseDate | 0000-00-00 |