Life Extension Super Omega-3 Plus EPA/DHA Fish Oil, Sesame Lignans, Olive Extract, Krill & Astaxanthin - Heart, Brain & Joint Health Support - Gluten-Free, Non-GMO - 120 Softgels
| Country | USA |
| Brand | LikeSafe |
| Manufacturer | LikeSafe |
| ItemPartNumber | 20x4 inch 123W |
| Model | 20x4 inch 123W |
| Warranty | 1 Years |
| Color | Black |
| Size | 20x4 inch 123W |
| UnitCount | 20 |
| ReleaseDate | 0000-00-00 |