Kingkong Grill Cover 7130 Premium Outdoor Cover for Weber Genesis II 3 Burner & Genesis 300 Series Grill and Genesis II LX 300 Series Gas Grill Including Stainless Steel Meat Fork, Spatula and Tongs
| Country | USA |
| Brand | Lipogaine |
| Manufacturer | lipogaine |
| Binding | Health and Beauty |
| ItemPartNumber | Lipo-purple-16oz |
| Model | Lipo-purple-16oz |
| Color | shampoo (16oz) |
| Size | 8 Fl Oz (Pack of 1) |
| UnitCount | 1 |
| UPCs | 647923330557 |
| EANs | 0647923330557 |
| ReleaseDate | 0000-00-00 |