Cocaine Parody Sugar Bowl - For Sugar only
| Country | USA |
| Brand | Lithonia Lighting |
| Manufacturer | Lithonia Lighting |
| Binding | Tools & Home Improvement |
| PartNumber | WF3 LED 40K BN M6 |
| Model | WF3 LED 40K BN M6 |
| Warranty | Limited 1 year. |
| Color | Brushed Nickel |
| Height | 1.1 |
| Length | 3.4 |
| Weight | 1 |
| Width | 3.4 |
| Size | 4000K |
| NumberOfItems | 1 |
| ReleaseDate | 0000-00-00 |