LOTOS LTPDC2000D 2024 Upgraded 3 in 1 Plasma Cutter TIG Sitck Welder Combo, 5/8" 16mm Clean Cut 3/4" 20mm Severance Cut 50A Non-Touch Pilot Arc Plasma Cutting Machine, 200A Tig & Stick Welder, Brown