Dometic Blizzard NXT Air Conditioner -15k BTU Mid-profile Rooftop AC w/Pre-installed Multi-Zone CCC II Control Board - AC Unit for RVs and Trailers - Cool only, Polar White
| Country | USA |
| Brand | LovePads |
| Manufacturer | LovePads |
| Binding | Kitchen |
| PartNumber | ODLS.2mm-Clear-36" |
| Model | ODLS.2-Clear-36" |
| Color | Clear 2mm |
| Height | 0.00393700787 |
| Length | 35.99999996328 |
| Weight | 1.7 |
| Width | 35.99999996328 |
| Size | 36" (Round) |
| NumberOfItems | 1 |
| ReleaseDate | 0000-00-00 |