Mini Action Camera,Motorcycle Camera,Thumb-sized Wearable Sports Camera, First-person View Hands-free Helmet Camera,for cycling,vlogging,walking pets It's an ideal gift for friends (4k-wht-128G)
| Country | USA |
| Brand | Luckyway |
| Manufacturer | Zhenjiang Luckyway Tools Co.,Ltd |
| Binding | Misc. |
| ItemPartNumber | T00176A |
| Model | T00177A |
| Color | silver |
| Size | 3" / 36T(3-PACK) |
| UnitCount | 3 |
| UPCs | 719209437004 |
| EANs | 0719209437004 |
| ReleaseDate | 0000-00-00 |