SanDisk 128GB Ultra UHS-I Class 10 SDXC Memory Card, Black, Standard Packaging (SDSDUNC-128G-GN6IN)
| Country | USA |
| Brand | Lukas |
| Manufacturer | Benchmark Helmets |
| Binding | Automotive |
| ItemPartNumber | LK-7900 FHD ARA 16GB |
| Model | LK-7900 FHD ARA 16GB |
| Warranty | No |
| ReleaseDate | 2014-12-09 |
| Size | 16GB |
| UPCs | 757901770296 |
| EANs | 0757901770296 |