Station Eleven: Emily St. John Mandel (Picador Collection, 12 (International Edition)
| Country | USA |
| Brand | LupinePet |
| Manufacturer | Lupine, Inc. |
| Binding | Target |
| ItemPartNumber | 1/2" H-Harness |
| Model | 1/2" H-Harness |
| Warranty | Should anything happen to accidentally damage your product, including chewing mistakes, mail the item to Lupine, PO Box 1600, Conway NH 03818. Include your name, mailing address and email or phone number. Replacements usually go out the next business day. |
| Color | Blue/Green |
| Size | 1/2" by 9"-14" girth |
| UnitCount | 1 |
| UPCs | 746889732426 |
| EANs | 0746889732426 |
| ReleaseDate | 0000-00-00 |