Attitude Studio Buck Deer Skull Animal Mask - Animal Halloween Mask Costume, Deer Skull with Antlers, Women and Mens Masquerade for Cosplay, Halloween, and Themed Parties - Copper
| Country | USA |
| Brand | LupinePet |
| Manufacturer | Lupine, Inc. |
| Binding | Target |
| ItemPartNumber | 1" Step In Harness |
| Model | 1" Step In Harness |
| Warranty | Should anything happen to accidentally damage your product, including chewing mistakes, mail the item to Lupine, PO Box 1600, Conway NH 03818. Include your name, mailing address and email or phone number. Replacements usually go out the next business day. |
| Color | Royal Blue |
| Size | 1" by 24"-38" girth |
| UPCs | 746889418696 |
| EANs | 0746889418696 |
| ReleaseDate | 0000-00-00 |