Kitsch Banana Clips For Women - Retro 80s Style Banana Hair Clips | Secure & Durable, No Crease Hair Accessories for Women | Styling, Ponytails & Updos | Ideal Gifts for Women - Black & Tort, 2pcs
| Country | USA |
| Brand | LupinePet |
| Manufacturer | Lupine, Inc. |
| Binding | Misc. |
| ItemPartNumber | 1/2" Step In Harness |
| Model | 1/2" Step In Harness |
| Warranty | Should anything happen to accidentally damage your product, including chewing mistakes, mail the item to Lupine, PO Box 1600, Conway NH 03818. Include your name, mailing address and email or phone number. Replacements usually go out the next business day. |
| Color | Blue/Brown |
| Size | 1/2" by 10"-13" girth |
| UPCs | 746889345947 |
| EANs | 0746889345947 |
| ReleaseDate | 0000-00-00 |