Donner HUSH-X Electric Guitar Kit - Featherlight Travel Guitar with Easy Assemble Stands, Great for Travel and Practice, Mahogany Solid Body, Gig Bag, All Accessories, Metallic White
| Country | USA |
| Brand | LupinePet |
| Manufacturer | Lupine, Inc. |
| Binding | Misc. |
| ItemPartNumber | 3/4" Roman Harness |
| Model | 3/4" Roman Harness |
| Warranty | Should anything happen to accidentally damage your product, including chewing mistakes, mail the item to Lupine, PO Box 1600, Conway NH 03818. Include your name, mailing address and email or phone number. Replacements usually go out the next business day. |
| Color | Purple |
| Size | 3/4"W; 14-24" Girth |
| UPCs | 746889969037 |
| EANs | 0746889969037 |
| ReleaseDate | 0000-00-00 |