"The Long-Awaited Album"
| Country | USA |
| Brand | LyxPro |
| Manufacturer | LyxPro |
| ItemPartNumber | LYXEGBKLH39W |
| Model | EGBKLH39W |
| Warranty | 1 year manufacturer's warranty. |
| Color | White |
| Size | Left Handed 39" |
| UnitCount | 1 |
| UPCs | 843812196000 |
| EANs | 0843812196000 |
| ReleaseDate | 0000-00-00 |