Spike-It Dip-N-Glo Garlic Lure Dye | Lure Dip for Soft Plastic Baits | Strong Garlic Scent & Vivid UV Color | Make your Lures Unresistable to All Fish | Pack of 5 x 2 Oz Bottles
| Country | USA |
| Brand | MECHEN |
| Manufacturer | Shenzhen Yunmei Industrial Co., Ltd |
| Binding | Electronics |
| ItemPartNumber | M3-64GB |
| Model | M3-64GB |
| Warranty | 2 |
| Color | Black |
| Size | 2*2.8*0.38 Inch(51.5*71.5*9.6mm) |
| UnitCount | 1 |
| ReleaseDate | 0000-00-00 |