(16 Pcs) Phonak Cerumen Stop Wax Guards Filters for Hearing Aids Resound,Widex and Unitron, Hearing Aid Accessories Cerumen Stop Cleaning Tool Replacement Parts, Ear Supplies Cleaning Kit (2 Packs)
| Country | USA |
| Brand | Medline |
| Manufacturer | MEDLINE |
| Binding | Misc. |
| ItemPartNumber | NON24339A |
| Model | MSO-NON24339A |
| Color | White |
| Size | 40"x60" |
| UnitCount | 100 |
| UPCs | 080196756653 |
| EANs | 0080196756653 |
| ReleaseDate | 0000-00-00 |