X-Men Marvel Legends Series Kitty Pryde & Marvel’s Colossus Two-Pack, 2 Astonishing Comics-Inspired Collectible 6-Inch Scale Action Figures
| Country | USA |
| Brand | MEDUWEDU |
| Manufacturer | MEDUWEDU |
| Binding | Misc. |
| ItemPartNumber | 1.5" Wide 60pcs |
| Model | 60pcs Regular(1.5" Wide) Dental Wipes |
| Color | White |
| Size | 1.5" 60pcs |
| UnitCount | 1 |
| ReleaseDate | 0000-00-00 |