Whitening Cream, Underarm Whitening Cream, Body Cream, Armpit, Elbow, knee, Sensitive Part, Whitening in Private
| Country | USA |
| Brand | MILUMILUU |
| Manufacturer | MILUMILUU |
| ItemPartNumber | R014-NU-5A |
| Model | R014-NU-5A |
| Color | Nude-5A |
| Size | Medium |
| ReleaseDate | 0000-00-00 |