Dreamgirl Womens Start Your Engines! Adult Sized Costume, Multi, Medium US
| Country | USA |
| Brand | MSGKV |
| Manufacturer | MSGKV |
| Binding | Kitchen |
| ItemPartNumber | US6018-006-250x250cm |
| Model | US6018-006-250x250cm |
| Color | D-flower and Butterfly |
| Size | 90"x98" |
| UnitCount | 1 |
| ReleaseDate | 0000-00-00 |