Mudder 5 Pack Foam Mic Cover Handheld Microphone Windscreen (5 Pack)
| Country | USA |
| Brand | MUSYSIC |
| Manufacturer | MUSYSIC |
| ItemPartNumber | MU-PA2K |
| Model | MU-PA2K |
| Warranty | 1 Year Manufacturer |
| Color | Black |
| Size | 10" speakers |
| UnitCount | 1 |
| UPCs | 688281307034 |
| EANs | 0688281307034 |
| ReleaseDate | 0000-00-00 |