Under Armour UA Launch Run Stretch Woven 9" LG Black
| Country | USA |
| Brand | Mademax |
| Manufacturer | Mademax |
| Binding | Kitchen |
| ItemPartNumber | AS01A |
| Model | AS01A |
| Warranty | We provide one year warranty, if you encounter any non-human product problems, please contact customer service directly. |
| Color | Black |
| Size | 1W |
| UnitCount | 1 |
| UPCs | 741802649621 |
| EANs | 0741802649621 |
| ReleaseDate | 0000-00-00 |