Logitech Zone Wired 2 for Business - Noise-Canceling Headset with Adaptive Hybrid ANC, Microsoft Teams Certified, USB-C with USB-A Adapter - Graphite
| Country | USA |
| Brand | Magicmode |
| Manufacturer | Magicmode |
| Binding | Unknown Binding |
| ItemPartNumber | OK-JD-White-12mm |
| Model | OK-JD-White-12mm |
| Color | White |
| Size | 12mm Width Band |
| EANs | 6425517747370 |
| ReleaseDate | 0000-00-00 |