Lenovo 2018 310S Business Desktop Computer, Intel Quad-Core Pentium J4205 up to 2.6GHz, 8GB RAM, 512GB SSD, DVDRW, 802.11ac WiFi, Bluetooth 4.0, USB 3.0, HDMI, Keyboard&Mouse, Windows 10 Professional
| Country | USA |
| Brand | Malco |
| Manufacturer | Malco |
| Binding | Tools & Home Improvement |
| ItemPartNumber | DT15V |
| Model | DT15V |
| Color | Black |
| Size | 1.5" |
| UPCs | 686046557724 |
| EANs | 0686046557724 |
| ReleaseDate | 0000-00-00 |