Newfoundland Travel Guide 2026: How to enjoy a $1,500 trip to Newfoundland for $400 (2026 TRAVEL GUIDE - Super Cheap Insider Guides 2026 - Luxury on a Budget Guidebooks Book 41)
| Country | USA |
| Brand | Mandala Crafts |
| Manufacturer | Mandala Crafts |
| Binding | Kitchen |
| PartNumber | 2mm Elastic Cord |
| Model | 2mm Elastic Cord |
| Color | Rainbow Colors |
| Size | 0.08in 16.5x10 yards |
| NumberOfItems | 1 |
| ReleaseDate | 0000-00-00 |