Blue Monkey Coconut Water - 100% Pure Coconut Water from Vietnam - No Pulp - No Sugar Added - Shelf Stable - Refreshing Hydration Drink - 11.2oz (330) 24-Pack
| Country | USA |
| Brand | Manduka |
| Manufacturer | Manduka |
| Binding | Sports |
| ItemPartNumber | Manduka PRO Yoga, Verve 71" |
| Model | Manduka PRO Yoga, Verve 71" |
| Color | Verve |
| Size | Standard 71" (180cm) |
| UPCs | 840104811948 |
| EANs | 0840104811948 |
| ReleaseDate | 0000-00-00 |