Nike Therma-FIT Sphere 5.0 Balaclava Hood – Unisex Performance Hood with Ponytail Opening for Running, Training and Cycling, Black/Silver, OSFM
| Country | USA |
| Brand | M-Home |
| Manufacturer | M-Home |
| Binding | Tools & Home Improvement |
| PartNumber | W-D0395A |
| Model | W-D0395A |
| Color | Black |
| Height | 1 |
| Length | 20 |
| Weight | 0.881849048 |
| Width | 1 |
| Size | 40cm |
| NumberOfItems | 1 |
| ReleaseDate | 0000-00-00 |