TP-Link Deco 7 Elite BE95 Quad-Band WiFi 7 BE33000 Whole Home Mesh System - 16-Stream, 2x 10G + 2x 2.5G Ports Wired Backhaul, 12 x High-Gain Antennas, VPN, AI-Roaming, 4x4 MU-MIMO, HomeShield (3-Pack)
| Country | USA |
| Brand | MaxGear |
| Manufacturer | MaxGear |
| Binding | Tools & Home Improvement |
| ItemPartNumber | MaxGear-2in PU Leather Wheel-WHE-5 PACK |
| Model | MaxGear-2in PU Leather Wheel-WHE-5 PACK |
| Color | Black |
| Size | 11mm |
| UnitCount | 5 |
| ReleaseDate | 0000-00-00 |